Важливо

У Кропивницькому в дитячому садочку досі не ввімкнули опалення

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram

У Кропивницькому в ДНЗ № 54 “Чебурашка”, що по вул. Олега Ольжича, 26 досі не ввімкнули опалення.

Про це Першій електронній повідомив читач, дитина якого відвідує дитячий садок. Не дивлячись на те, що міська влада розпорядилась почати опалювальний сезон ще 13 жовтня, сьогодні, 17 жовтня, у садочку не ввімкнули опалення.

“Привели зранку дитину в садочок, а там страшенний холод, з рота фактично пара йде”, – розповів батько 5-річної дитини.

Началник управління ЖКГ Віктор Кухаренко розповів журналісту Першої електронної, що цю інформацію обговорять сьогодні на оперативній нараді тепловиків та комунальників.

“Інформацію, яку ми отримаємо від управління освіти, ми порівняємо з інформацією, яку подають тепловики. Тоді ми зрозуміємо, хто не виконує свої зобов’язання, і будемо вживати заходів”, – повідомив Віктор Кухаренко.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар

4 коментаря до У Кропивницькому в дитячому садочку досі не ввімкнули опалення

  1. у “Вогнику” на Ковалівці зранку була така ж сама картину. Батареї холодні, у групах +16 градусів, дуже холодно.

  2. В садике №42 (Н.Николаевка) тоже самое! Ходит такой грипп, а дети находятся в температурных условиях, практически как на улице.

  3. В садочку №68 “Золота рибка” температура повітря в групі 10-11 градусів! Чи довго діти проходять в садочок без ангін, риніту та бронхітів???

  4. Садик №46, такая же ерунда. Отопления нет :-(. Но зато в такой температуре вирусы не выживут 🙂

Коментарі заборонені.