Важливо

Кропивницькі ультрас маршем та фаєр-шоу відсвяткували своє 20-річчя

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram

Фанати кропивницької “Зірки” з організації “Howl Volcano Firm” учора, 16 жовтня, святкували 20-річчя створення їх фанатського руху.

До цієї дати ультрас влаштували марш вулицями Кропивницького. Разом з фанатами “Howl Volcano Firm” у марші взяли участь ультрас полтавської “Ворскли”, з якою вчора зустрічалась “Зірка”.

До слова, кропивницькі футболісти вчора перемогли суперників з рахунком 2:0.

Читайте також: “Зірка” – “Ворскла” – 2:0. Перемога для клубу і фанатів

Під час футбольного матчу фанати “Зірки” влаштували яскраве фаєр-шоу. Своїх побратимів з “Howl Volcano Firm” з 20-річчям вітали земляки з ультрас-організації “Iron star” та полтавські фанати, які вивісили на трибунах банер “Вітаємо HVF”.

Привітали своїх фанатів і гравці “Зірки”. Після матчу футболісти підійщли до сектору, де зазвичай розташовуються ультрас “Howl Volcano Firm”, і передали хлопцям банер з надписом “Разом ми сильніші. 20 років з командою”.

DSC_0061

DSC_0087 DSC_0086

DSC_0335 DSC_0338

DSC_0390 DSC_0399

фото Дмитра Васильєва та зі спільноти Zirka Volcano 96 | Ультрас Зірка у ВК
Поширити:

Залишити коментар:

коментар