Політика конфіденційності сайту

Ця політика конфіденційності діє для всіх інформаційних продуктів, розміщених на Інтернет-ресурсі «Перша електронна газета» (persha.kr.ua).

Редакція persha.kr.ua залишає за собою право публікувати окремі примітки про конфіденційність для певних інформаційних продуктів та їхніх авторів, а також у будь-який час змінювати політику конфіденційності на свій розсуд.

Для зручності користувачів сторінки persha.kr.ua можуть містити посилання на інші веб-сайти. У такому випадку редакція Першої електронної газети не несе відповідальності за політику конфіденційності та зміст цих сайтів.

Правила користування інтерактивним ресурсом persha.kr.ua

Адміністрація сайту визначає правила поведінки на ньому і залишає за собою право вимагати їх виконання, а також залишає за собою право змінювати дані правила в будь-який час, публікуючи зміни на сайті. Незнання правил не звільняє від необхідності їх виконання.

Всі права на будь-які матеріали, опубліковані на сайті, захищені відповідно до українського та міжнародного законодавства про авторське право і суміжні права.

Матеріали, відмічені знаком “Реклама”, публікуються на правах реклами.

Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст рекламних матеріалів та інформаційних статей, коментарів і блогів користувачів, які розміщені на сторінках сайту, а також за наслідки їхньої публікації та/або використання. Відповідальність за повідомлення та інший контент на сайті несе користувач, який їх розмістив.

Думки авторів статей, коментарів, блогів, розміщених на сторінках сайту persha.kr.ua, можуть не збігатися з думками і позицією редакції.

Адміністрація сайту не несе жодної відповідальності за збитки, понесені в результаті використання та/або невикористання інформації та сервісів persha.kr.ua.

Права і обов’язки користувачів

Читачем сайту може стати кожен, хто зайде за адресою http://persha.kr.ua/. Користувачі мають можливість брати участь у дискусіях на сторінках сайту, включаючи коментарі, рекомендації, опитування, рейтинги та ін.

Будь-яка інформація, яку користувач надає, вказавши своє вигадане або справжнє ім’я, ID у будь-якій соцмережі, зображення чи фотографію, стає загальнодоступною. Редакція сайту не несе відповідальність за особисту та іншу інформацію, яку користувачі оприлюднюють у коментарях, і не перевіряє достовірність даної інформації, окрім випадків, коли у цьому є обґрунтована потреба.
Блогером сайту може стати кожен, хто звернеться з відповідною пропозицією до редакції і отримає схвальну відповідь.

Якщо користувач (читач, блогер) вважає, що на сайті persha.kr.ua присутня інформація, що порушує його права, він може повідомити про це редакцію, шляхом надсилання відповідного повідомлення на електронну адресу і надати аргументи, які підтверджують порушення його прав.

На сайті заборонено

 1. Заклики до насильницької зміни чи повалення конституційного ладу або до захоплення державної влади; заклики до погромів, підпалів, знищення майна, захоплення будівель або споруд, які є у власності громади; заклики до агресії проти народу України та нацменшин, які тут проживають і підтримують єдність і суверенітет України; заклики до тероризму та сепаратизму;
 2. Прямі та непрямі образи інших читачів, користувачів, адміністрації та авторів сайту щодо їхньої національної, етнічної, расової чи релігійної приналежності, образи честі, гідності та ділової репутації, а також шовіністичні висловлювання;
 3. Нецензурні вислови та висловлювання порнографічного характеру;
 4. Висловлювання, метою яких є навмисне провокування агресивної реакції адміністрації та інших користувачів ресурсу;
 5. Дії, спрямовані на введення адміністрації сайту та інших користувачів в оману;
 6. Реклама, не узгоджена з адміністрацією сайту, комерційні повідомлення, а також повідомлення, які не мають інформаційного навантаження і не стосуються тематики ресурсу;
 7. Флуд та спам.

Модерування

Модератор читає повідомлення (коментарі) після їх розміщення на ресурсі у разі надходження на них скарг. Поскаржитися на коментар може кожен користувач. Якщо модератор вважає, що коментар порушує правила ресурсу, він має право видалити його, але зобов’язаний повідомити про це автора у будь-який можливий спосіб. Якщо користувач не згоден з рішенням модератора, він можете написати про це в редакцію сайту, адреса якої зазначена на сторінці Контакти.

Правила передруку та іншого використання матеріалів сайту persha.kr.ua

Під використанням розуміється будь-яке відтворення, опублікування, копіювання, передрук, поширення, переклад й інші способи опрацювання інформаційних продуктів, розміщених на сайті persha.kr.ua.

Дозволяється часткове або повне використання матеріалів, опублікованих на сайті (у тому числі текстів, фотографій, відео- та аудіозаписів), але тільки за умови наявності прямого, відкритого для пошукових систем посилання (гіперпосилання) на безпосередню адресу матеріалу на persha.kr.ua.

Якщо на запозичених фотографіях та відео присутній логотип сайту persha.kr.ua чи відомості про автора, їх збереження є обов’язковим.

Надання доступу до інформації про авторів

  Перша електронна газета надає доступ до особистої інформації про авторів лише за таких обставин:

 1. Наявність дозволу самого автора;
 2. Наявність відповідних рішень судових органів;
 3. Наявність офіційного звернення від СБУ;
 4. Якщо у редакції ПЕГ є підстави вважати, що ця інформація сприятиме дотриманню чинного законодавства України, розслідуванню потенційних порушень, запобіганню шахрайським та іншим злочинним діям.

З усіх питань, пов’язаних з роботою сайту persha.kr.ua, розміщенням інформації та реклами, зацікавлені особи можуть зв’язатися до редакції ПЕГ, використовуючи сторінку Контакти.

Дані правила набувають чинності і діють безстроково.

З повагою, адміністрація Першої електронної газети

Поширити: