Учителю-артилеристу потрібне авто для бойових завдань

Молодому учителю Сергію Велігорському і його бойовому підрозділу терміново потрібен автомобіль для виконання завдань на фронті.

Про це Першій електронній газеті розповіли друзі воїна.

Сергій – кропивничанин. Закінчив Ліцей природничих наук (школу №8), навчався у ЦДУ ім. Винниченка. Планував стати вчителем географії, але не зміг працювати за омріяним фахом через війну. Зі студентської лави пішов до лав ЗСУ і з 2022 року тримає оборону на фронті у складі Нікопольського зенітного ракетного полку.

З собою на службу взяв власне авто, яке “доживає” останні дні і вже не витримує навантажень на фронті. На нову автівку хлопець відкладав кошти самостійно, проте зміг зібрати лише половину суми, а транспорт потрібен негайно.

IMG-20240425-122213-276

“Друзі, прошу доєднатися до збору коштів на авто для військового Сергія Велігорського, який боронить наше небо з перших днів війни. Знаю цього хлопця з дитинства, виріс, можна сказати, на моїх очах. Добрий, чесний, справедливий, скромний, він сам ніколи б не наважився просити допомоги, завжди казав, що комусь потрібніше, проте знаю, що цього разу своїми силами не потягне, – розповіла кропивничанка Олена Радецька.

Власні старенькі жигулі Сергій використовує для потреб військової частини, проте машина вже не витримує і розсипається на запчастини, навіть постійні ремонти вже не рятують. Авто потрібне його підрозділу для виконання бойових завдань, адже на фронті машина і воює, і рятує, а для Сергія і його побратимів це ще й домівка на колесах.

Частину коштів він вже зібрав сам, проте цього не вистачає на щось більш-менш надійне і сучасне. Давайте допоможемо Сергію, адже гроші – ніщо порівняно з людським життям!”

Ціль збору: 120 000 грн.

Підтримати воїна можна за реквізитами:

Читайте також: 

Поширити:

Залишити коментар:

коментар