На Кіровоградщині видали 6 грантів на ветеранський бізнес. Умови програми

© shutterstock

В Україні продовжує діяти урядова програма «Гранти для ветеранів та другого з подружжя»», орієнтована на відкриття нового або розвиток діючого бізнесу. На Кіровоградщині програмою скористалися двоє учасників бойових дій та четверо членів їх сімей.

Про це Першій електронній газеті повідомили в прес-службі обласного центру зайнятості.

Захисники й захисниці, які мають бажання займатися підприємництвом, або ж розвивати свій бізнес після повернення до цивільного життя, можуть отримати грант від 250 тис. грн до 1 млн грн. Окрім того, другий з подружжя захисника може отримати грант 500 тис. грн на розвиток сімейного бізнесу. Обов’язковою умовою надання грантів є створення нових робочих місць.

Грантові кошти підприємець може використати на придбання обладнання, сировини, матеріалів, оренду приміщення й транспортних засобів, необхідних для реалізації свого бізнес-проєкту, закупівлю ліцензійного програмного забезпечення, оплату послуг з маркетингу та реклами.

Хто може подавати заявку на участь у програмі:

  • учасник бойових дій;
  • особа з інвалідністю внаслідок війни;
  • учасник бойових дій та/або особа з інвалідністю внаслідок війни, зареєстрована як фізична особа-підприємець;
  • один із подружжя учасника бойових дій або особи з інвалідністю внаслідок війни – тільки дружина або чоловік.

Найпопулярнішими напрямками, за якими отримані позитивні рішення, є швейне виробництво, гуртова та роздрібна торгівля, організація харчування та професійна, наукова діяльність тощо.

Покрокова інструкція як отримати грант та інші посилання, що допоможуть отримати відповіді за запитання на шляху до реалізації власної справи, за посиланням https://www.dcz.gov.ua/storinka/granty-na-stvorennya-abo-rozvytok-vlasnogo-biznesu-uchasnykam-boyovyh-diy-osobam-z

Читайте також: Військова амуніція під брендом Смолінської швейної фабрики

Поширити:

Залишити коментар:

коментар