Кропивницький пологовий будинок отримав обладнання, яке зберігатиме життя немовлятам

У Кропивницькому Міський пологовий будинок з функціями перинатального центру ІІ рівня отримав високотехнологічне обладнання завдяки проекту міжнародної технічної допомоги від Командування збройних сил США в Європі.

Про це повідомляє Перша електронна газета з посиланням на пресслужбу Кропивницької міської ради.

Медичний заклад поповнився реанімаційними системами для новонароджених із системою кисневої терапії, апаратами штучної вентиляції легенів та моніторами пацієнток.

Завдяки реалізації проекту до реанімаційного відділення передали 15 одиниць медичного обладнання на загальну суму близько 20 мільйонів гривень. Серед отриманого є також дезинфікуючі засоби.

“Партнер проекту Віталій Кушнір приїхав до Кропивницького аби засвідчити свою повагу та бути присутнім при передачі гуманітарної допомоги від відділу оборонного співробітництва Посольства Сполучених Штатів Америки в Україні. Разом із керівником управління охорони здоров’я Оксаною Макарук та директоркою міського пологового будинку Людмилою Романів вони презентували вкрай необхідне обладнання, в якому відразу розпочали лікування передчасно народжених немовлят”,- йдеться у повідомленні.

06

07

08

09

Нагадаємо, на Кіровоградщині 8 лікарень надають безоплатну медичну допомогу пацієнтам з інсультом

Читайте також: у 10-ти річної дитини з Кіровоградщини підозрюють хворобу Лайма

Поширити:

Залишити коментар:

коментар