Важливо

У Кіровограді всі січневі соцвиплати профінансовані вчасно – фінуправління міськради

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram

Міська влада Кіровограда запевняє, що усі соціальні виплати за січень профінансовані вчасно. Про це повідомляє Перша електронна газета за інформацією з офіційного сайту КМР.

Із міського бюджету повністю профінансовані допомоги сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, інвалідам з дитинства, дітям інвалідам, тимчасової державної допомоги дітям та допомоги на догляд за інвалідами І чи ІІ групи внаслідок психічного розладу, які нараховані за січень 2016 року у сумі 14, 352 мільйона гривень.

Як повідомила начальник фінансового управління міської ради Любов Бочкова, зазначені виплати у повному обсязі перераховані управлінням праці та соціального захисту населення, у тому числі по Ленінському району –    4, 836 мільйона гривень, Кіровському району –  9, 516 мільйона гривень.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар

Будьте першим, що прокоментував

Залишити коментар

Адреса вашої електронної пошти не буде опублікована.


*