Важливо

Боєць 17-го батальйону: шлях від кораблебудування до АТО (ВІДЕО)

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram

Андрій, боєць 17 батальйону, 57 мотопіхотної бригади, яка дислокується в Кіровограді, до війни працював в кораблебудуванні, поїздив по світу і по Україні.

«Я прийшов сам, у мене не було жодної повістки. Вони хочуть забрати все узбережжя: Маріуполь, Запоріжжя, Херсон, Миколаїв, Одеса. Там мої батьки я не хочу, щоб там проливалася кров », – говорить Андрій.

Підрозділ, у якому служить Андрій базується неподалік Горлівки, найближчі позиції бойовиків перебувають у двох кілометрах.

«Ось стоять «Айдарівці», а вони ж собаки не люблять «Айдарівців», тому постійно луплять, лише останні два дні тихо, трохи кулемети працюють, а так щовечора тільки стемніє починається бій і такий серйозний – кулемети, гранатомети, навіть Град працював з їхнього боку, штук шість-вісім впало», – розповідає Андрій.

Джерело: Параграф

Поширити:

Залишити коментар:

коментар

Будьте першим, що прокоментував

Залишити коментар

Адреса вашої електронної пошти не буде опублікована.


*