Важливо

Кропивничан запрошують на концерт польського джазового гурту

© YouTube

У четвер, 13 грудня, о 19:00 в ресторані “Парадіз” у Кропивницькому в рамках міжнародного джазового фестивалю “Jazz Bez” відбудеться виступ польського гурту Aleksandra Kutrzepa Quartet.

Про це Першій електронній газеті повідомив організатор концерту Олександр Ратушняк.

“Jazz Bez – це щорічний фестиваль, який вже у 18-те збирає в одному турі найкращих джазових виконавців зі всього світу. Перед глядачами виступлять 10 гуртів у 20 містах Польщі та України.

У Кропивницькому погодилися прийняти поки що лише один гурт для проби, щоб побачити, як у нас публіка підтримає джаз піде. Якщо це викличе інтерес у кропивничан, то наступного року є плани розширювати кількість локацій та коло учасників фестивалю джазу в Кропивницькому”

Вартість квитків складає 150-200-250 грн. Придбати їх можна за тел. 0668199576 або в ресторані “Парадіз”.

“Засновниками та ідейними натхненниками гурту, утвореного в листопаді 2014 року, є подружжя – Олександра та Роберт Кутшепа. Пізніше до команди приєдналися Бартломей Гарчинскі та Міхал Студнярек. Усі члени квартету активно музикують у різноманітних польських та міжнародних проектах. Окрім того, музиканти займаються педагогічною роботою. Репертуар групи – це авторські композиції у сучасній стилістиці джазу та імпровізаційної музики. Довгий час команда працювала над пошуком власного оригінального звучання, безумовно його знайшовши і, таким чином, зайнявши свою окрему нішу на джазовій сцені Польщі. Тепер квартет активно концертує і готує свій дебютний альбом”, – розповідають про гурт на сайті фестивалю.

Нагадаємо, 9 грудня, в приміщенні філармонії відбудеться концерт українського інді-рок-гурту Vivienne Mort з презентацією альбому “Досвід”. А 10 грудня на сцені філармонії виступить колектив “Лісапетний батальйон”. Наталя Фаліон приїде у підтримку нового альбому “Я не така, як всі”..

5fde1fc4fe40fdf65cd469412e5aa494.jpg

Поширити:

Залишити коментар:

коментар