12-річний Андрій Човниз бореться з саркомою. Потрібна допомога

12-річний Човгиз Андрій у Кіровограді проходить перший перший курс хіміотерапії, щоб позбутися діагнозу саркома. Його родині потрібні гроші на лікування хлопчика. Про це повідомляє ТСН.

“Розумний, живий погляд, красива посмішка, відданість – це Андрій! 2 червня 2016 року Андрій переніс операцію по заміні колінного суглоба. Проведений 1-ий курс хіміотерапії. Почуває себе Андрій не надто добре, але добре для того, щоб займатися улюбленою справою – читанням.

Андрій повинен пройти 2-ий курс хіміотерапії, але через низький рівень крові його довелося відкласти”, – розповідають близькі Андрія.

Незабаром Андрієві робитимуть другу хімію, вартістю 20 тисяч гривень. Крім того родина та волонтери, які допомагають родині, заборгували за ліки та операцію. Родині з невеличкого містечка в Кіровоградській області з цією ситуацією самостійно не справитись. Вони просто у відчаї і просять небайдужих людей про допомогу.

Реквізити для допомоги: ПриватБанк № картки 4149 4378 5972 4146 Човгиз Ігор.

Телефон (066) 153 21 68 мама Інна

Поширити:

Залишити коментар:

коментар

2 коментаря до 12-річний Андрій Човниз бореться з саркомою. Потрібна допомога

 1. Шалом!
  Слава і Хвала Господу Богу, Який викупив нас Своєю Кров’ю і переміг смерть для нас!
  Йому не потрібні ні свічки ні ікони ні жести.Він не сліпий і не глухонімий!
  Взиавйте до Нього через не хочу, через крик і сльози про зцілення і прощення за спробу своїми силами і гріхи що пам’ятаєте і не пам’ятаєте і не розкаяні прокляття предків!
  Тому що диявол – нам ворог дуже не хоче нашого звернення до Господа Бога,
  Спасителеві нашому, Який нам нічого не винен, любить нас по Своїй Великій милості!
  І в спілкуванні з Господом приймайте Його Любов до людей,Мудрість Духа Святого відрізняти брехню від Істини і Силу Спокутної Крові Господа скасувати своїми устами Іменем Ієшуа-Спасителя і Кров’ю Його доступ диявола через гріх і прокльони та проголошувати здоров’я і перемагати смерть!
  Де гарантія, що у вашому житті не прійде відчай і не знадобиться диво!
  Радість в Господі, сила наша!
  Блаженні засмучені, бо вони будуть утішені.
  (Матф.5:4)
  Боже! Хай буде Твоя, Досконала воля!
  У Тебе всі часи і терміни!

 2. Єврей не нація, а з Біблії мандрівник Божий, а Ізраїль з Біблії долающий людей Владою і Любов’ю Божою, а іудей дослов.переклад праведно славящий Господа Бога! Хто зветься, кого звуть і хто насправді не одне і теж!

Коментарі заборонені.