Важливо

Райковича просять посприяти будівництву храму Київського патріархату в Кіровограді

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram

Про це міського голову під час зустрічі попросив учасник АТО, активіст ГО «Бойове братство» Олег Кокуленко.

Він запевнив, що озвучує не власне прохання, а передає думку багатьох кіровоградців, які хотіли б відвідувати церкву Київського патріархату.

«Ми зіштовхнулися з тією проблемою, що в Кіровограді немає Кафедрального собору Київського патріархату. Лише на селищі Гірничому є невеличка церква», – обурився учасник АТО. На його думку, це не правильно, коли люди, які хочуть відвідувати церкву Київського патріархату не мають змоги цього зробити.

«Ви, як міський голова можете залишити після себе таку добру пам’ять, адже попередні очільники міста запам’ятались лише роздачею землі під заправки та супермаркети», – звернувся Олег Кокуленко до Андрія Райковича.

Міський голова повідомив, що гідне місце для храму обов’язково знайдеться.

«Храми не можна на смітниках будувати, храми не можна будувати будь-де. Це має бути найкраще місце, намолене місце. І такі місця у Кіровограді є. Потрібні лише люди, які готові будувати та відповідне звернення», – запевнив міський голова.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар

Будьте першим, що прокоментував

Залишити коментар

Адреса вашої електронної пошти не буде опублікована.


*