Важливо

Кіровоградгаз просить “здавати” хабарників

Люблю писати про хороші, мотиваційні, цікаві історії. Пишу про людей, які хочуть і вміють робити важливі речі. Слідкую за оновленнями в сфері реформ і намагаюся писати про складне простими словами)
Контакт: Facebook Telegram

ВАТ “Кіровоградгаз” закликає мешканців Кіровоградщини до спільної боротьби з порушеннями – повідомляти про вимагання хабаря на “гарячу лінію” підприємства.

Інфомує Перша електронна з посиланням на ВАТ “Кіровоградгаз”.

“Якщо у вас вимагали або вимагають хабаря за надання послуг, оформлення дозвільних документів чи участь у закупівлі, або ви є співробітником компанії та маєте подібну інформацію, просимо повідомляти на лінію довіри Нафтогазу за телефоном 0-800-21-20-91 або звернутися листом на електронну адресу ngu@naftogaz.com”, – йдеться у повідомлення ВАТ “Кіровоградгаз”.

Нагадаємо, на Кіровоградщині затримали керівника підприємства, який нібито вимагав 2 мільйони гривень неправомірної вигоди за зниження вартості розроблення технічного газового проекту та підключення підприємства до газопостачання. За інформацією, у “схемі” брали участь керівник будівельного підприємства та посадові особи підприємства газової галузі. Того ж дня НАК “Нафтогаз України” заявили, що готові допомагати слідству у розслідуванні справи щодо їхніх працівників.

Окрім того, у Голованівському районі спіймали на гарячому лікаря-нарколога, який підозрюється у вимаганні хабаря. Медика затримали після того, як він намагався продати місцевим полісменам безкоштовні довідки. За видачу медичних сертифікатів 11 поліцейським нарколог зажадав по 200 гривень з кожного співробітника, а потім погодився на 100 гривень за довідку, зважаючи на «опт». Згодом йому обрали запобіжний захід у вигляді домашнього арешту.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар