Важливо

Центри зайнятості Кіровоградщини долучилися до Всесвітнього Дня вишиванки

Працівники Центрів зайнятості Кіровоградщини активно долучилися до Всесвітнього Дня вишиванки.

Про це повідомляє прес-служба обласного Центру зайнятості.

Сучасні українці, які проживають у різних куточках світу, все частіше повертаються до витоків української нації, її історії та культури, що є джерелом відродження духовності, життєвої енергії, любові, прагнення свободи, віри, збереження єдності.

Протягом останніх двох років служба зайнятості активно долучається до свята єдності – Всесвітнього Дня вишиванки, що покликане до єдності і культурного відродження, а також збереження споконвічних народних традицій всього багатонаціонального українського народу.

З нагоди Всесвітнього Дня вишиванки керівництво обласного центру зайнятості вітає колег та соціальних партнерів:

«Вишиванка – символ єдності усіх українців, незалежно від того, де вони проживають. Це символ духовного багатства нашого народу, зв’язок багатьох поколінь, що не переривається тисячоліттями. Тож нехай ці чарівні та таємничі візерунки на наших вишиванках відображають нашу національну приналежність, українські традиції, неповторну ідентичність. Нехай оберігають кожного від негараздів та нагадують про рідну землю та наших батьків».

Поширити:

Залишити коментар:

коментар

1 коментар до Центри зайнятості Кіровоградщини долучилися до Всесвітнього Дня вишиванки

  1. Треба любити не тільки себе в Україні а і Україну в собі.і бути патріотом не на словах і показушно, а на ділі.а то буває хто і в вишиванках займається мздоїмством,краде.це лицемір, антипатріот,прихований ворог,антидержавна діяльність

Коментарі заборонені.