Важливо

Спецінспекція Кропивницького назвала підприємців, які не прибирають сніг на власних територіях

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram

11 січня інспектори спеціалізованої інспекції міської ради Кропивницького та члени міської дружини здійснили рейд з перевірки стану благоустрою міста. За підсумками рейду представники міської влади назвали тих підприємців, які ігнорують правила благоустрою прилеглої території.

Про це повідомляє прес-служба міської ради.

Під час рейду обстежили санітарний стан вулиць Дніпровської, Руслана Слободянюка, Михайлівської, Студентського бульвару, Пацаєва, Комарова, Космонавта Попова, Тореза, Волкова, Великої Перспективної, Верхньої Пермської, Гоголя, Пашутіна, Арсенія Тарковського.

В ході рейду за виявлені порушення Правил благоустрою міста інспектори склали 6 протоколів про адміністративні правопорушення, передбачені ст. 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення, та виписали 14 попереджень щодо усунення недоліків санітарного стану.

“Взагалі, багато підприємств торгівлі, аптечних закладів відгукнулися на заклик міської влади і самостійно, без нагадування утримують прилеглу територію розчищеною”, – відзначив заступник начальника спецінспекції Олександр Брюховецький. – “Є такі, що відреагували на наше попередження і долучилися до прибирання. Але, на жаль, є і такі, що зовсім не реагують ні на зауваження, ні на попередження. Серед них магазини “Карамелька”, “Вацак”, “Десерт”, “Крамниця”, “Булошная №1”, кафе “Франсуа”, ресторан “Гранд –каньйон”, більшість банківських установ”.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар