Важливо

Керівники ОСББ вимагають стягувати з підприємців плату на утримання будинків

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram

Керівники ОСББ Кропивницького поскаржилися міській владі на те, що підприємці, об’єкти яких розташовані у будинках, відмовляються сплачувати кошти на утримання будинку.

Про це кропивничани розповіли сьогодні, 13 січня, на зустрічі з заступником міського голови Кропивницького Олександром Мосіним.

Керівники ОСББ поскаржилися на те, що власники магазинів, які знаходяться у приміщенні будинків, відмовляються платити кошти за утримання будинку. За їх словами, не дивлячись на те, що у законодавстві визначений порядок оплати, бізнесмени просто відмовляються йти на контакт із ОСББ.

Олександр Мосін розпорядився напрацювати алгоритм стягнення коштів із представників бізнесу, у разі їх відмови брати участь в оплаті за утримання будинків.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар