Важливо

На зупинках громадського транспорту у Кропивницькому облаштували таблички з графіком руху тролейбусів

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram

Зупинки громадського транспорту у Кропивницькому почали облаштовуватися новими покажчиками графіків руху тролейбусів.

Про це інформує прес-служба КМР.

Зробити користування пасажирським транспортом зручнішим для кропивничан доручив міський голова Андрій Райкович. Спеціалісти КП «Електротранс» вже виготовили та розмістили на зупинках 22 таблички з інформацією про графік руху тролейбусів на маршрутах.

Такі покажчики розмістили на зупинках по вулиці Генерала Жадова, Космонавта Попова, Короленка, Полтавській, Героїв Сталінграда, Соборній, Євгена Тельнова, Юрія Коваленка, проспекті Університетському, вулиці Академіка Корольова та інших.

Крім того, працівники «Електротрансу» закликають містян до співпраці: у разі, якщо рух електротранспорту не відповідає графіку, або виникають інші питання з організації роботи тролейбусів необхідно звертатися безпосередньо до диспетчера підприємства за телефоном 095 726 09 39.

Нагадаємо, нещодавно у Кропивницький придбали “розумні табло” кам’янської фірми, посадовці якої підозрюються у привласненні бюджетних коштів.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар

Будьте першим, що прокоментував

Залишити коментар

Адреса вашої електронної пошти не буде опублікована.


*