Важливо

Кіровоградські особливі діти отримали ортопедичне взуття від ісландських благодійників

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram

У Кіровограді, завдяки організації матерів дітей-інвалідів “Серце матері”, діти з особливими потребами отримали у подарунок дороговартісне ортопедичне взуття від благодійників з Ісландії.

Про це на своїй сторінці у соцмережі Фейсбук написала голова кіровоградської організації матерів дітей-інвалідів ” Серце матері” Людмила Шукрута.

“Дякуючи Богу, що у нас є друзі, які допомагають таким діткам стати на ніжки. Вже декілька років поспіль спільно з нашими друзями з Ісландії та духовником благодійником нашої організації «Серце матері» Євгенієм Жабковським проводимо акцію «Ходимо своїми ніжками». І сьогодні знову наші дітки отримали якісне дороговартісне ортопедичне взуття та реабілітаційні прилади для розробки суглобів, яке вкрай потрібне. Матусі щиро дякують за допомогу, тому що не кожна родина, яка виховує тяжко хвору дитину може придбати якісне ортопедичне взуття, на мізерну пенсію по догляду за дитиною з обмеженними можливостями”, – написала вона.

Подарунки дітям вручили вчора, 10 червня, в магазині “Паучок”.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар