Важливо

Як інструктори НАТО з Естонії вишколюють кіровоградських спецпризначенців

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram

Військові інструктори НАТО з Естонії діляться досвідом ведення військових дій із спецпризначенцями 3-го полку.

Як ми вже повідомляли, декілька днів на полігоні військової частини тривають вишколи, під час яких інструктори НАТО діляться своїми знаннями з тактики ведення бою, картографії та медицини.

«Якщо ми говоримо, що щось необхідно зробити, вони виконують це якісно, не задаючи зайвих питань. З ними дуже легко працювати», – розповів інструктор з Естонії.

Військовий НАТО високо оцінив рівень підготовки бійців кіровоградського 3-го полку.

«Загалом, всі хлопці мають високий рівень підготовки, за винятком бійців, які щойно вступили на службу. Але, якщо з ними додатково провести декілька занять, вони наздоженуть решту хлопців», – запевнив військовий фахівець.

Не дивлячись на те, що в українському війську, загалом, існує проблема із забезпеченням та спорядженням, інструктор НАТО задоволений спорядженням кіровоградських бійців.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар