Важливо

ФК “Нова поліція” з Кіровоградщини здобула перемогу у змаганнях попереднього етапу кубку України

Ольга Ткаченко
Люблю писати про хороші, мотиваційні, цікаві історії. Пишу про людей, які хочуть і вміють робити важливі речі. Слідкую за оновленнями в сфері реформ і намагаюся писати про складне простими словами)
Контакт: Facebook Telegram

У напруженій боротьбі гравці ФК «Нова поліція» з рахунком 4:1 блискавично перемогли досить серйозного суперника з Вінниці – ФК «Бершадь». Тижнем раніше аматорська поліцейська команда з тим самим клубом зіграла внічию, тож визначитися з найсильнішими змогли вже під час матчу-відповіді, який відбувся 21 вересня на стадіоні «Зірка».

До початку футбольного протистояння відчувалося серйозне хвилювання як з боку гравців, так і їх вболівальників. Незважаючи на досить прохолодну погоду, на стадіоні зібралося багато людей. Підтримати улюблену команду «Нової поліції» прийшли не лише їх колеги, а й інші містяни, які з моменту створення клубу уважно слідкують за його впевненими кроками в аматорському футболі.

«Сама гра видалася досить цікавою і динамічною. З «Нової поліції» особливо відзначилися Віталій Кулик та Тарас Чемерис. Загалом для успіху своєї команди серйозно «виклалися» усі гравці, – запевняє президент футбольного клубу «Нова поліція» Олександр Скляревський. – Будемо і далі тренуватися для того, аби здобувати переконливі перемоги. А також дякуємо серйозним суперникам, які змушують нас тримати «високу планку».

1 (6)  3 (4) 4 (2)

Сектор комунікації поліції Кіровоградської області

Поширити:

Залишити коментар:

коментар