Важливо

Кропивницькі бейсболісти-збірники України зіграють у фіналі Чемпіонату Європи проти Росії

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram

Учора, 3 серпня, бейсболісти кропивницьких команд “КНТУ” та “Діамант” разом із партнерами по збірній України U-21 переграли на молодіжному Чемпіонаті Європи однолітків з Ізраїля, і з першого місця групи вийшли до фіналу континентальних змагань.

Повідомлення про це з’явилось на сторінці Ukraine Baseball Softball Photo Бейсбол Софтбол в Украине Фото у соцмережі Фейсбук.

Українці перемогли вчора ізраїльтян з рахунком 9:1. А напередодні наші бейсболісти здолали Литву та Росію. За схемою змагань, українці у фіналі молодіжного Чемпіонату Європи знову зійдуться з росіянами.

Зазначимо, що у збірній України U-21 лише четверо гравців не є вихованцями кропивницької  школи бейсболу. Кістяк цьогорічної збірної України складається з гравців клубів “КНТУ” і “Діамант” з міста Кропивницький. Бейсболісти “КНТУ” починаючи з 1995 року 21 раз перемагали у Чемпіонаті України з бейсболу.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар