Важливо

“Зірку” залишили троє гравців

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram

По завершенню футбольного сезону 2015-2016 рр. “Зірку” залишили троє гравців – Андрій Мостовий та брати Баранці. Про це повідомляє Перша електронна газета за інформацією від прес-служби клубу.

Борис та Григорій Баранці залишили «Зірку» і продовжать свою кар’єру на рідній Львівщині. Обидва футболіста зіграли у завершальному матчі сезону, і були замінені наприкінці зустрічі. Вболівальники тепло провели своїх улюбленців.

Окрім того, закінчився контракт у Андрія Мостового, який теж залишив команду. Всі троє внесли неоціненний вклад в чемпіонство «Зірки» в першій лізі цього сезону.

Решта футболістів залишаються в колективі і вже уклали контракти з клубом.

Нагадаємо, за чотири тури до завершення чемпіонату України з футболу у першій лізі, “Зірка” гарантувала собі першу сходинку турнірної таблиці і вихід до Прем’єр-ліги. 1 червня, після перемоги над “Гірником”, кіровоградські футболісти отримали золоті медалі чемпіонату.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар