Важливо

У центрі Кіровограда розібрали огорожу, яка загороджувала тротуар

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram

Сьогодні, 6 червня, у центрі Кіровограда біля приміщення колишнього “Дитячого світу” демонтували металеву огорожу, яка загороджувала тротуар.

Демонтували огорожу самі представники фірми-забудовника. Як вони запевнили, виконання робіт знаходиться на завершальній стадії, і наразі будівельники займаються укладанням тротуарної плитки та благоустроєм території.

Завершити роботи планують за тиждень.

Нагадаємо, понад місяць тому представники фірми ТОВ “Дніпровір-Компані”, порушуючи законодавство, встановили загороджувальний паркан, заблокувавши пішоходам прохід тротуаром. Міськими посадовцями було складено протокол про порушення вимог у сфері містобудівної діяльності та надані приписи про зупинення будівельних робіт, а також – усунення порушення. Проте паркан так і  стояв на пішоходному тротуарі.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар