Важливо

Перші переможці акції “Зіркові вболівальники” отримали призи від президента “Зірки” (ВІДЕО)

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram

Вчора, 9 квітня, перші троє фанів кіровоградської “Зірки”, переможці акції “Зіркові вболівальники”, отримали призи від президента клубу Максима Березкіна.

Кіровоградці Максим Тобілевич, Вадим Манич та Іван Корєнєв першими знайшли себе у відеоролику на сайті Перша електронна газета і стали переможцями акції. Спочатку всі троє отримали у подарунок квитки на матч “Зірка” – “Десна”. А в перерві самого футбольного дійства, безпосередньо на стадіоні, президент ФК “Зірка” Максим Березкін вручив хлопцям подарунки.

Нагадаємо, президент футбольного клубу «Зірка» Максим Березкін спільно з сайтом «Перша електронна газета» започатковують акцію «Зіркові» вболівальники».

Шукайте себе у відео з футбольних матчів улюбленої команди «Зірка» на сайті «Перша електронна газета». Перші троє вболівальників, які впізнають себе, отримають подарунки від президента клубу.

Другий офіційний матч «Зірки» після весняного міжсезоння відбудеться сьогодні, 9 квітня 2016 року, о 16.00.

Якщо ви впізнали себе на відео, телефонуйте за номером 050 749 26 54. Ролик буде опубліковано наступного дня після гри.

Приходьте на матчі «Зірки», підтримайте лідера Чемпіонату!

Поширити:

Залишити коментар:

коментар