Важливо

Кіровоградський “Час Пік” в Очакові представив прем’єрну композицію

Ольга Ткаченко
Люблю писати про хороші, мотиваційні, цікаві історії. Пишу про людей, які хочуть і вміють робити важливі речі. Слідкую за оновленнями в сфері реформ і намагаюся писати про складне простими словами)
Контакт: Facebook Telegram
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

З 15 по 18 червня вихованці народного художнього колективу ансамблю сучасної хореографії “Час Пік” Кіровоградського обласного центру дитячої та юнацької творчості продемонстрували свої таланти на Всеукраїнському фестивалі дитячої художньої творчості “Єдина родина” у курортному місті Очаків.

У фестивалі взяли участь більше 400 дітей хореографічних та вокальних колективів з Миколаївської, Харківської, Волинської, Хмельницької, Запорізької, Донецької, Кіровоградської, Сумської, Житомирської, Вінницької та Рівненської областей України. Усі учасники особливо відзначили високий рівень організації фестивалю: затишні кімнати, мальовнича територія, численні заходи для культурного відпочинку дітей та ін. А для керівників художніх колективів найприємніші враження залишила цікава та змістовна зустріч з міським головою та начальником відділу освіти м. Очакова.

У конкурсній програмі “Час Пік” представив 2 твори, один з них був прем’єрним. Кваліфіковане журі виставило високі оцінки з похвальними коментарями. Обґрунтувавши свої бали кожному колективу-учаснику, вони розподілили призові місця. В урочистій атмосфері володарем І місця оголосили кіровоградський колектив – ансамбль сучасної хореографії “Час Пік”, а також вручили подяки художньому керівнику колективу – Відміннику освіти України І. Мурованій та балетмейстеру – О. Черновій. Колектив нагородили також статуеткою, кожну дитину та керівників – медалями та цінними подарунками. А від Олени Педоренко, заступника директора УДЦПО з навчально-виховної роботи, та представників оргкомітету фестивалю невтомно лунали щирі слова подяки усім керівникам колективів за їх кропітку працю, любов до підростаючого покоління та відданість педагогічній та мистецькій справі.

Особливе місце у серцях дітей залишила зустріч та спільний відпочинок з людьми з обмеженими можливостями. Юні конкурсанти не по чуткам дізнались: немає перешкод для людини, яка бажає жити “на повну”. І підкорити танцпол дискотеки можливо, навіть, коли рухаєшся за допомогою візка. На шляху до дому вихованці “Час Піку” ще довго обмінювались враженнями з цього приводу і спогадами про незабутній відпочинок.

Яніна Ликова, методист Кіровоградського обласного ЦДЮТ

Поширити:

Залишити коментар:

коментар