Важливо

У Кіровограді в День вишиванки відбулась ярмарка (ФОТО)

Ольга Ткаченко
Люблю писати про хороші, мотиваційні, цікаві історії. Пишу про людей, які хочуть і вміють робити важливі речі. Слідкую за оновленнями в сфері реформ і намагаюся писати про складне простими словами)
Контакт: Facebook Telegram

Сьогодні, 19 травня, біля приміщення Кіровоградської міської ради розпочався святковий ярмарок, приурочений до Дня вишиванки. На заході можна придбати товари ручної роботи від кіровоградських майстрів: глиняний посуд, вироби з дерева, вишиті картини та сорочки. 

Як розповів Першій електронній кіровоградський гончар Микола Цвітаєв, у цей день великим попитом користується глиняний посуд ручної роботи.

“Виготовленням глиняного посуду займаюсь близько двох років і процес цей нелегкий. Посуд має свою специфіку виготовлення. Зокрема, для різних страв посуд треба виготовляти по-різному”, — розповів кіровоградський гончар Микола Цвітаєв.

На святковій ярмарці товари можна придбати дешевше, ніж на ринку. Адже майсти самі продають свої вироби, тому мають можливість встановити не захмарні ціни. Наприклад, чоловіча вишиванка в середньому коштує 600 гривень, а жіноча – 400.

Також під час свята виступили місцеві виконавці.

Захід триватиме до 16:00.

Більше фото тут

Поширити:

Залишити коментар:

коментар