Важливо

Через нібито ртуть на центральній площі “Весняний книговир” змінює локацію

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram

Книжковий фестиваль “Весняний книговир”, який завтра стартує в Кіровограді, змінює місце проведення. З площі Героїв Майдану фестиваль переноситься на площу перед міськрадою.

Про це журналісту Першої електронної газети повідомили організатори.

“Фестиваль переноситься через події пов’язані з розливом ртуті на центральній площі. Щоб не відлякати людей, і убезпечити їх візит на книжковий фестиваль було вирішено перенести його місце проведення”, – розповіла редактор видавництва “Імекс”, організатор “Весняного книговиру” Ольга Цимбаліст.

Читайте також: Намет на центральній площі Кіровограда облили нібито ртуттю. Активісти підозрюють підставу (ФОТО)

Також вона повідомила, що зміна місця проведення ніяк не вплине на його наповнення, і всі заходи будуть проведені за планом.

Нагадаємо, упродовж трьох днів, із 22 по 24 квітня, у Кіровограді відбудеться ІІ книжковий фестиваль “Весняний книговир”. Виставка присвячена Міжнародному дню книги та авторського права, яке за рішенням ЮНЕСКО відзначається 23 квітня.

З програмою заходів фестивалю можна ознайомитись ТУТ.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар