Важливо

На Кіровоградщину привезуть вертеп з Тернопільщини

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram

З Тернополя “Молода Просвіта” везе вертепне дійство на Кіровоградщину. Про це повідомляє Перша електронна газета з посиланням на видання “День”.

“Молода Просвіта” Тернополя вже вісім років поспіль їздить з вертепом Україною.

“У різдвяні дні ми маємо мету показати вертеп жителям інших областей України. Були вже з вертепом у Києві, Херсоні, Львові, Донецьку, Черкасах, Чернігові, Одесі, Запоріжжі”, – каже голова місцевого осередку громадської організації “Молода Просвіта” Вікторія Моргун.
Цьогоріч вертеп “Молодої Просвіти” вирушить на Кіровоградщину. Поїде 15 осіб. “Нас приймає там священик та Кіровоградська міська рада. Вони допомагатимуть нам організовувати виступи”, – зазначає Вікторія Моргун.

“Традиційно ми насамперед показуємо вертеп на Тернопільщині. У цьогорічному вертепі ми зробили ротацію дійових осіб. Немає образу Жида, а є Хапко-хабарник. Хочемо таким чином достукатися до людей, показати свою позицію до цієї суспільної виразки”, – пояснює голова місцевого осередку “Молодої Просвіти”.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар

Будьте першим, що прокоментував

Залишити коментар

Адреса вашої електронної пошти не буде опублікована.


*