На виборах у Соколівській ОТГ зафіксували чергове порушення

Володимир Дедей
Пишу про те, що справді хвилює містян.
Контакт: Facebook
© vezha.vn.ua

На ранковому засіданні на дільниці №350289 у селі Соколівське спостерігачу Громадянської мережі ОПОРА не дали можливість підписати контрольний листок, який поміщають у виборчу скриню перед початком голосування.

Про це інформує ГМ “ОПОРА”.

Відповідно до абзацу першого частини 6 статті 77 Закону України «Про місцеві вибори» голова дільничної виборчої комісії перед початком голосування надає для огляду членам дільничної виборчої комісії, особам, яким цим Законом надано право бути присутніми на засіданні дільничної виборчої комісії, всі наявні виборчі скриньки. Виборчі скриньки після огляду пломбуються або опечатуються печаткою дільничної виборчої комісії. У кожну виборчу скриньку, що використовується для голосування на виборчій дільниці, опускається контрольний лист, в якому зазначені номер виборчої дільниці, час його вкидання у виборчу скриньку, прізвища голови, заступника голови, секретаря та інших членів дільничної виборчої комісії, присутніх при цьому осіб, яким надано право бути присутніми на засіданні дільничної виборчої комісії відповідно до частини дев’ятої статті 27 цього Закону. Контрольний лист підписується зазначеними особами. Їх підписи засвідчуються печаткою цієї дільничної виборчої комісії. На контрольному листі може бути зазначено про відмову присутньої на засіданні виборчої комісії особи підписатися на контрольному листі.

Крім того, на цій дільниці не вели протокол ранкового засідання. На зауваження спостерігача ОПОРИ, голова комісії Вартан Саркісов відповів, що комісія веде чернетку, і потім його перепишуть.

Читайте також: На Кіровоградщині на виборчій дільниці недорахувались 50 бюлетенів

Поширити:

Залишити коментар:

коментар