Важливо

У Кропивницькому митники з патрульними затримали іномарку з підробленими іспанськими номерами та документами

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram
фото autospynews.net

Інцидент стaвся нa пoчaтку минулого тижня. Працівниками Кіровоградської митниці разом з патрульними було затримано aвтoмoбіль Volkswagen. Нa мoмент пpигoди вoдій не мaв пpи сoбі пoсвідчення вoдія, повідомляють у митниці Кропивницького.

Під час перевірки митниками з’ясувалось, що державний номерний знак автомобіля був закордонного походження. Іспанський номерний знак не відповідає тому, що зазначено в базі даних Єдиної автоматизованої інформаційної системи Державної фіскальної служби.

Працівниками Кіровоградської митниці ДФС було проінформовано Управління патрульної поліції у м.Кіровограді Департаменту патрульної поліції про зазначений факт в результаті чого автобіль був затриманий в обласному центрі на вулиці Короленка.

При перевірці було виявлено, що номерний знак та свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу мали явні ознаки підробки. Документ був роздрукований на звичайному принтері й містив неправдиві дані, а номерний знак нанесений на метал без спеціального рельєфу.

 Автомобіль доставлено на арештмайданчик.

На даний час в митниці вирішується питання щодо складання протоколу про порушення митних правил.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар