Важливо

У Кропивницькому показали історичні контрасти Ізраїлю

Ольга Ткаченко
Люблю писати про хороші, мотиваційні, цікаві історії. Пишу про людей, які хочуть і вміють робити важливі речі. Слідкую за оновленнями в сфері реформ і намагаюся писати про складне простими словами)
Контакт: Facebook Telegram

Учора, 19 жовтня, в обласній бібліотеці ім. Д. Чижевського відбулося відкриття фотовиставки “Ізраїль: історичні контрасти”.

Автора виставки Тараса Леонідова прийшли привітати друзі, знайомі, колишні колеги. Тарас Леонідов – наш земляк, який уже близько 20 років мешкає в Ізраїлі – містечку Карміель, муніципалітет якого у вечірньому світлі відобразив на одній зі світлин.

IMG_8094

За словами художника, фотографія, творчість для нього є можливістю відволіктися від буденних клопотів, оскільки постійна робота пов’язана з верстатами. Дуже любить подорожувати країною – тими куточками, де майже не буває основних туристичних потоків. До виставки увійшли 38 робіт, що не оброблялися спеціальними комп’ютерними програмами. Деякі ізраїльські краєвиди нагадують глядачу Україну: хіба що замість  золотих пшеничних ланів – нескінченна  просторінь пісків і безмежно синє небо, таке, як тут, на батьківщині.

“Сам люблю мандрувати, але це не часто вдається. Хотілося зрозуміти, як це робити правильно, тому пройшов курси навчання (закінчив курс Нью-Йоркського інституту фотографії). Найбільше люблю бувати в пустелях, там відчувається близькість до вічності, до Бога. Там розумієш, чому відлюдники йшли до пустелі. Тому на фотовиставці більшість робіт присвячені саме пустелі”, – коментує автор.

Тож роботи зовсім не пересічні, незвичні до тих, що можна подивитися в будь-чиєму ізраїльському фотоальбомі. На них – плин вічності, закарбований у миті зображення сонячних пейзажів, старовинних монастирів, церков і звичайних людей, які випадково потрапили у фотооб’єктив. Кожна робота має свою назву, серед яких: “Господар пустелі”, “Чарівність іудейської пустелі”, “Віра в захист”, “На горі Гризім: християнські руїни та мусульманська будівля”.

IMG_8056

Побачити експозицію в арт-холі ІІІ поверху бібліотеки, протягом місяця без перерви та вихідних, можуть усі бажаючі. Вхід – вільний.

Адреса: м. Кропивницький, вул. Велика Перспективна, 24.

Підготувала Світлана Приймак

Поширити:

Залишити коментар:

коментар