Важливо

З початку року юристи ДФС Кіровоградщини виграли у судах понад 290 справ

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram

З початку 2016 року на розгляді у судах різних інстанцій за участю органів ДФС Кіровоградської області було розглянуто 386 справ на суму 181,2млн.грн. На користь територіальних органів ГУ ДФС у Кіровоградській області вирішено 293 справи (76відс.) на суму 123,9млн.гривень.

Про це інформує ГУ ДФС у Кіровоградській області.

Загалом, з початку 2016 року на розгляді у судах різних інстанцій перебувало 1998 справ різних категорій на загальну суму позовних вимог 3,3 млрд. гривень.

Зокрема, протягом січня – серпня 2016 року за результатами розглянутих 151 судової справи за позовами платників про визнання недійсними податкових повідомлень – рішень на загальну суму 92,0млн.грн., 68 рішень (45відс.) на загальну суму 38,6млн.грн. судами прийнято на користь територіальних органів ГУ ДФС у Кіровоградській області.

Нагадаємо, що відповідно до Податкового кодексу України платник має право оскаржити рішення органів фіскальної служби в адміністративному чи судовому порядку. Детальніше порядок оскарження рішень контролюючих органів регламентовано статтею 56 Податкового кодексу України.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар