Важливо

В Олександрії у річку зливають нечистоти

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram

В Олександрії місцеві мешканці виводять каналізаційні стоки у русло річки Березівка.

Про це начальник міжрайонного управління водного господарства Василь Вольф розповів у сюжеті телекомпанії КТМ, пише “Моя Олександрія”.

Грубе порушення екологічних норм виявили під час очищення річки. Крім цього, Вольф поскаржився на скидання в річку побутового сміття.

“Місцеві жителі сьогодні вважають Березівку сміттєзвалищем. Ми вивезли звідси більше двох камазів ганчір’я, пляшок, скла і всякого побутового сміття. Крім того, жителі вважають за можливе виводити свої каналізаційні стоки в річку”, – сказав він.

Завершити очистку ділянки управління планує до кінця осені, зараз йдуть підготовчі роботи перед запуском драглайна.

Очищення Березівки почали в середині серпня. На ділянку довжиною 962 метра передбачено 1,381 мільйона гривень з обласного екологічного фонду. Роботи виконує Олександрійське міжрайонне управління водного господарства.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар