Важливо

Учителів Кіровоградщини запрошують підвищити свій фаховий рівень

У жовтні поточного  року у Кіровограді стартує модульна навчальна програма для вчителів «Про.Навчики», у якій може взяти участь будь-який педагог незалежно від фаху, стажу, кваліфікаційної категорії та педагогічних звань. програма має на меті  дати поштовх до зростання вчителя-менеджера, вчителя-новатора, вчителя-фасилітатора.

ЗАВДАННЯ ПРОГРАМИ:

  • Через надання знань із управління проектами допомогти вчителям реалізувати ініціативи, які роблять навчальний процес творчим та ефективним.
  • Сприяти переосмисленню ролі вчителя із носія інформації в творця навчального середовища, в якому кожна дитина – самостійна особистість.
  • Напрацювати кейси змін у школах, які втілюють вчителі: великий фокус зроблено на розвиток вчителя-менеджера через роботу над практичним проектом у супроводі тренерів та наставників.
  • Закласти підґрунтя для формування спільноти вчителів нового покоління: через середовище, де вчителі беруть на себе відповідальність, пробують працювати по-іншому, виходити із комфортної зони та пропонують свої рішення, ми формуємо мережу освітян, які мають вже інші навички та погляди

ЩО ПЛАНУЄТЬСЯ:

  • Старт програми у Кіровограді – жовтень 2016 року.
  • Навчання учасників відбуватиметься у модульному форматі: три дні на місяць протягом трьох місяців.

ДЕТАЛІ ПРОГРАМИ:

– на вас очікує 60 годин аудиторного навчання з експертами, стільки ж на самостійне опрацювання матеріалів;

– більш ефективним навчальний досвід буде, якщо участь братимуть команди зі шкіл (3-5 осіб), бажано разом з директором школи. Проте якщо Ви індивідуально бажаєте взяти участь – також реєструйтесь;

– всі учасники або команди, які реєструються на програму, повинні мати ідею свого проекту у школі, який спрямований на зміну формату взаємодії вчителя та учня через упровадження нових методик (напр. змішаного навчання). Після заповнення аплікаційної форми на програму Ви отримаєте перелік питань стосовно Вашого проекту;

– важливою умовою участі є присутність на всіх навчальних днях програми;

– важливим критерієм відбору є Ваш рівень комп’ютерної грамотності, тому Вам буде запропоновано пройти тест (очікуємо, що учасники програми вільно володітимуть сервісами Google – Gmail, Drive, Docs, Sheets, Folders etc.)

– команда “Про.Світ” залучає партнерів та доброчинців, тому більшість учасників вчаться безкоштовно. Ви можете претендувати на стипендію у разі, якщо успішно пройдете відбір.

Реєстрація на програму триває до 09.09.2016. В Аплікаційній формі вкажіть місто Кіровоград. З серпня 2016 з  Вами зв’яжеться координатор програми у Кіровограді, Надія Кравченко,  для проходження етапів відбору. Попередньо Ви отримаєте підтвердження, що ми отримали Вашу заявку.

Зареєструватись

Контакти:

Надія Кравченко:   knskns@school6kr.org.ua   (050) 645-01-25

Деталі на: http://www.prosvitcenter.org/uk/program/pro-skills/

Ставайте агентом змін у освіті вже сьогодні!

Поширити:

Залишити коментар:

коментар