Важливо

Андрій Райкович дав прочухана чиновникам за “кромсання дерев”

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram

Сьогодні, 13 червня, під час апаратної наради Кіровоградський міський голова Андрій Райкович зробив виговор управлінню ЖКГ та спецінспекції за те, що вони не проконтролювали процес обрізування та вирубки дерев.

“1300 грн штрафу за несанкціоноване зпилювання дерев – не надто дієвий механізм впливу на порушників, – звернувся міський голова до керівництва спецінспекції. – Якби це було одне дерево покаліченим – одне діло, але ж нищаться десятки дерев”.

Також Андрій Райкович звернувся до начальника управління ЖКГ Олександра Хачатуряна з тим, щоб вони тісніше співпрацювали з “Кіровоградобленерго”. У той же час міський голова наголосив, щоб на цьогорічне обрізування дерев обленерго з міського бюджету не було витрачено жодної копійки.

“Контролюйте обрізування дерев “Кіровоградобленерго”. Даєте дозвіл, то контролюйте його”, – сказав Райкович.

Олександр Хачатурян у свою чергу намагався виправдатися.

“Ми дозвіл “Кіровоградобленерго” не видавали на обрізування дерев. На початку року лише погодили процес обрізування”.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар