Важливо

Кіровоградський університет шукає доцентів

Люблю писати про хороші, мотиваційні, цікаві історії. Пишу про людей, які хочуть і вміють робити важливі речі. Слідкую за оновленнями в сфері реформ і намагаюся писати про складне простими словами)
Контакт: Facebook Telegram

Згідно із Законом України “Про вищу освіту” та “Порядком обрання за конкурсом при заміщенні вакантних посад науково-педагогічних працівників та укладання з ними трудових договорів Кіровоградського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка” оголошується конкурс на заміщення  вакансій. Пише сайт КДПУ ім. В. Винниченка.

Конкурс було оголошено на заміщення таких вакансій:

кафедра педагогіки та освітнього менеджменту:

– на посаду доцента кафедри — 1;

кафедра соціальної педагогіки та психології:

на посаду доцента кафедри — 1.

Умови конкурсу:

– на посаду доцента — наявність наукового ступеня / почесного звання відповідно до профілю кафедри, стажу науково-педагогічної / практичної роботи, опублікованих наукових та навчально-методичних праць (відповідно до ліцензійних вимог).

Для участі в конкурсі претендент, який не працював в КДПУ ім. В. Винниченка, подає до відділу кадрів університету такі документи: заяву про участь у конкурсі, написану власноруч; особовий листок з обліку кадрів; засвідчені згідно з вимогами законодавства України копії дипломів про вищу освіту, наукові ступені, вчені звання; список наукових та навчально-методичних праць; документи, які підтверджують підвищення кваліфікації протягом останніх п’яти років.

Претендент на науково-педагогічну посаду, який працював в КДПУ ім. В. Винниченка, подає такі документи: заяву про участь в конкурсі, написану власноруч; список наукових та навчально-методичних праць; звіт про роботу за попередній період.

Термін подання заяв та документів — 1 місяць із моменту публікації оголошення.

Адреса подання документів: відділ кадрів КДПУ ім. В. Винниченка (каб. 202 корпусу № 5), вул. Шевченка, 1, м. Кіровоград, 25006.

Тел.: (0522) 22-36-92.

Кіровоградський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка: вул. Шевченка, 1, м. Кіровоград, 25006, тел.: (0522) 22-18-34, факс: (0522) 24-85-44.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар