Важливо

Фіскалів Кіровоградщини учили не брати хабарів

Ольга Ткаченко
Люблю писати про хороші, мотиваційні, цікаві історії. Пишу про людей, які хочуть і вміють робити важливі речі. Слідкую за оновленнями в сфері реформ і намагаюся писати про складне простими словами)
Контакт: Facebook Telegram

З працівниками ДФС Кіровоградщини проведено 101 профілактичний захід антикорупційного спрямування.За січень-квітень 2016 року відділ внутрішньої безпеки Головного управління ДФС у Кіровоградській області провів 101 профілактичний захід щодо недопущення корупційних дій та порушень законодавства у сфері службової діяльності з працівниками фіскальної служби Кіровоградської області.

Працівниками відділу внутрішньої безпеки проведено 25 перевірок відносно посадових осіб податкової та митної служби у Кіровоградській області. Як наслідок, внесено 12 подань про притягнення винних осіб до відповідальності та усунення причин та умов, що сприяли вчиненню порушень, за результатами розгляду три посадові особи притягнуто до дисциплінарної відповідальності. Крім того, 7 матеріалів перевірок направлено до правоохоронних органів, в результаті розпочато 2 кримінальних провадження (ч.2 ст.364 та ч.3 ст.365 КК України) відносно посадових осіб ОДПІ.

ГУ ДФС у Кіровоградській області

Поширити:

Залишити коментар:

коментар