Важливо

На Кіровоградщині фермера змусили повернути державі землю, вартістю понад 2,7 млн грн

Журналістка
Світлана Листюк
Журналістка

За позовом Знам’янської місцевої прокуратури до державної власності повернуто дві земельні ділянки сільськогосподарського призначення, оціночна вартість яких становить понад 2,7 млн грн.

Як повідомив перший заступник керівника Знам’янської місцевої прокуратури Володимир Рубан, у Світловодському районі земельні ділянки загальною площею 128 га за рішенням Держгеокадастру були передані в користування особі для ведення фермерського господарства.  

«Основне порушення в тому, що договори оренди землі укладені без проходження процедури конкурсних торгів. Разом із тим, в порушення вимог законодавства в заяві на отримання ділянок не обґрунтовано розмір, можливість обробітку і необхідність отримання таких великих площ землі та взагалі не вказано про намір створення фермерського господарства», – пояснив Володимир Рубан.

Зважаючи на викладене, прокуратура звернулась до суду з вимогою визнати незаконними накази та договори оренди, а також зобов’язати орендаря повернути земельні ділянки державі. Судом позовні вимоги прокурора задоволено в повному обсязі.

Прес-служба прокуратури Кіровоградської області

Поширити:

Залишити коментар:

коментар