Важливо

На Кіровоградщині оголосили конкурс на здобуття журналістської премії

До 1 травня 2016 року триває прийом документів на здобуття журналістської премії Кіровоградської обласної ради. Про це повідомляє офіційний сайт облради.

Обласна журналістська премія є творчою відзнакою, якою нагороджуються журналісти, фотожурналісти області за високохудожні твори у різних жанрах журналістики, спрямовані на утвердження гуманістичних ідеалів, збагачення історичної спадщини народу, державотворення, розвиток економічного, соціального та культурного життя регіону і опубліковані в періодичних виданнях або передані по телебаченню і радіо, здобули широке громадське визнання.

Премія встановлюється у трьох номінаціях:

журналістика;

телерадіожурналістика;

фотожурналістика.

На здобуття Премії щорічно висуваються твори, у різних жанрах журналістики і публіцистики, опубліковані у газетах, журналах або передані по телебаченню і радіо.

Висувати твори на здобуття Премії мають право:

  • первинні журналістські організації області;
  • колегії газет і журналів, редакції телебачення і радіомовлення, а також трудові колективи, окремі журналісти;
  • громадські організації.

Премія є персональною, нею нагороджуються, як правило, журналісти, які народилися, проживають або тривалий час працювали на території області.

Адреса журі: управління інформаційної діяльності Кіровоградської обласної державної адміністрації, пл. Героїв Майдану, 1, м. Кіровоград, 25022. Телефон для довідок: 24-53-15.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар