Вибухотехніки Кіровоградщини розміновували деокуповані території (ФОТО)

Упродовж трьох останніх місяців працівники вибухотехнічної служби  розміновували  та зачищали Київську область від вибухонебезпечних предметів, які залишились після завершення бойових дій та звільнення захоплених територій від російських окупаційних військ.

Про це повідомляє Перша електронна газета за інформацією поліції Кіровоградської області.

Фахівці-вибухотехніки обстежували місця тимчасової дислокації підрозділів збройних сил рф з метою виявлення фактів мінування таких об’єктів штатними інженерними боєприпасами та саморобними вибуховими пристроями на основі ручних гранат з подальшим проведенням робіт щодо їх знешкодження.

1

Також зачищали  місця розташування ураженої військової техніки противника аби вилучити та знешкодити боєприпаси, які не розірвалися.

4

Загалом вибухотехніки  Кіровоградщини  виявили  та знешкодили близько 7,5 тисяч вибухонебезпечних предметів.

Серед них – ручні гранати, постріли до ручних протитанкових та підствольних і автоматичних гранатометів, підривачі до інженерних боєприпасів та ствольної артилерії, мінометні міни, артилерійські постріли та снаряди зокрема калібром від 23-мм до 203-мм, реактивні вогнемети та протитанкові гранати, елементи реактивних снарядів, протитанкові керовані ракети, бойові частини некерованих авіаційних ракет та керованих ракет, елементи ракет тактичного ракетного комплексу, порохові заряди, протипіхотні та протитанкові міни.

image

Нині фахівці вибухотехнічної служби повернулися та працюють в Кіровоградській області та готові знову у разі потреби долучитися до виконання завдань з розмінування територій, звільнених від ворожих військ.

9

12

123

Нагадаємо, командир батальйону “Стугна” Дмитро Лінько – відверто про війну, деокупацію і стан армії

Читайте також: тероборона Кіровоградщини випробувала протитанковий гранатомет

Поширити:

Залишити коментар:

коментар