Важливо

Дія продовжила термін користування COVID-сертифікатом

Міністерство охорони здоров’я  ухвалило рішення не видаляти з Дії цифровий сертифікат про вакцинацію проти СOVID-19 протягом 545 днів від дати щеплення задля полегшення пересування українців, які знаходяться за кордоном, або збираються туди поїхати.  

Про це повідомляє Перша електронна газета з посиланням на Міністерство охорони здоров`я.

Зміни стосуються всіх видів сертифікатів :

  • “жовтого” COVID-сертифікат, який підтверджує 1 дозу щеплення проти коронавірусної хвороби;
  • “зеленого” COVID-сертифікат, який підтверджує 2 дози щеплення проти коронавірусної хвороби;
  • “бустерного” COVID-сертифікат, який підтверджує 3 дози щеплення проти коронавірусної хвороби.

  “Російське вторгнення змусило понад 3 млн жінок та дітей  залишити рідну землю і виїхати за кордон, тому ми вирішили продовжити відображення  сертифікатів в Дії. Це дозволить українцям пред’явити цифровий документ про отриману в Україні вакцинацію від коронавірусної хвороби та отримати наступну потрібну дозу чи мати менші карантинні обмеження, ніж невакциновані особи в країні перебування”, – прокоментувала рішення заступниця міністра з питань цифрового розвитку Марія Карчевич.

Сертифікат не оновлює  нову кінцеву дату автоматично, для цього потрібно повторно надіслати запит у застосунку або на поралі Дії.

Український COVID-сертифікат визнаний країнами-членами Довірчої мережі ЄС, до складу якої входить понад 60 країн світу,  тож з українським цифровим документом можна уникати карантинних обмежень в іноземних країнах.

Нагадаємо,  у ДІЇ відкрили нові соціальні послуги

Читайте також: на Кіровоградщині сімейні лікарі заробили 2 млн грн на фальшивих Covid-сертифікатах

Поширити:

Залишити коментар:

коментар