Важливо

Відзавтра почнуть працювати два дитячі табори на Кіровоградщині

© pexels.com

У Кіровоградській області почнуть роботу два дитячі оздоровчі заклади. Прийматиме дітей “Бригантина” у Новоархенгельську та “Чайка” у Гайвороні.

Про це Першій електронній газеті повідомили у пресслужбі ОДА.

“Члени комісії проголосували “за” початок оздоровчого сезону. Проте погодились відкритись на Кіровоградщині лише два дитячі табори. У своїй роботі вони будуть керуватись постановою, у якій визначені тимчасові рекомендації щодо організації протиепідемічних заходів у дитячих закладах оздоровлення та відпочинку на період карантину”, – зазначила головна санітарна лікарка регіону Надія Оперчук.

Серед основних рекомендацій такі:

  1. Прийматимуть до закладів тих дітей, які проживають у межах регіону, де розташовується табір.
  2. Під час прийому до табору, а також під час усього відпочинку кожного дня діти проходитимуть температурний скринінг. Усі показники фіксуватимуть у журнал.
  3. До закладу не допускатимуться діти, у яких під час прийому виявили ознаки респіраторних захворювань або температуру тіла понад 37,2 °C.
  4. Діти, у яких температура підвищилась уже під час відпочинку, будуть ізольовані. Згідно алгоритму дій, медпрацівник табору має викликати «швидку», яка доставить хворих до лікарні для встановлення діагнозу.
  5. Роботу працівників оздоровчих закладів організовуватимуть «вахтовим» методом у межах однієї зміни. Персонал аналогічно буде проходити щоденний скринінг. У разі виявлення симптомів хвороби людей ізолюватимуть і доставлятимуть до медзакладів для обстеження і проходження тестування на коронавірус.

Нагадаємо, у 74-річної кропивничанки посмертно діагностували коронавірус.

Читайте також: У Кропивницькому чоловік розгулював вулицями в костюмі Санти

Поширити:

Залишити коментар:

коментар