Важливо

У Маловисківській громаді Програма DOBRE презентувала проєкти для стратегічного розвитку ОТГ

Учора в Маловисківській міській об’єднаній громаді Кіровоградської області презентували два соціально-важливих проєкти: покращення послуг водопостачання та створення культурного і комунікативного простору.

Про це повідомляє Перша електронна газета з посиланням на сайт УКМЦ.

Проєкт «Питна водна – понад усе» спрямований на удосконалення послуги та проведення модернізації насосного обладнання та автоматики на 19 об’єктах водопостачання місцевого комунального підприємства. Зокрема, закуплено та встановлено 13 станцій і 16 насосних агрегатів, 55 лічильників та 9 фільтрів. Загальна вартість проєкту із водопостачання: 1 млн 535 тис грн. Проєкт «Арт платформа – створення культурного та комунікативного простору» допоможе забезпечити умови для культурного розвитку у громаді, проведення фестивалів та різноманітних заходів. У рамках проєкту громада отримала мобільну сцену зі світловим обладнанням.

За словами голови Маловисківської міської об’єднаної громади Юрія Гульдаса, проєкти впроваджені після опитування мешканців із метою покращення надання послуг у громаді:

“Ми провели опитування у жителів громади і з’ясували, що у багатоповерхівках, особливо у літній період, через поганий тиск відсутня вода. Завдяки модернізації обладнання та новим технологіям нам вдалося відрегулювати тиск води, який необхідний для споживачів. Окрім того, це дозволить нам зекономити електроенергію, знизити собівартість ціни на воду і накопичувати кошти на модернізацію водопостачання і в інших населених пунктах громади. Ми сьогодні покращили надання послуги у Малій Висці, у селах Вишневому, Заповідному та Паліївці”.

DSC 0526

“Інший проєкт, який ми презентуємо, дозволить жителям громади відпочивати та організовувати різноманітні заходи. Сьогодні у громаді проводяться фестивалі всеукраїнського рівня: авіа-фестиваль та фестиваль патріотичної пісні, на який з’їжджаються люди з усієї України. І на кожен захід нам потрібно було брати в оренду сцену і витрачати на це бюджетні кошти. Відтепер громади матиме можливість проводити заходи на професійній сцені з гарним освітленням та апаратурою”, – зазначив голова Маловисківської громади.

Як зазначив під час презентації проєктів директор Програми USAID DOBRE Беррі Рід, Маловисківська громада одна із кращих громад за рівнем виконання проєктів:

“Кожного разу, коли я приїжджаю у Малу Виску я бачу прогрес і зміни на краще для жителів громади. Проєкт з водопостачання – це велике покращення. За допомогою обладнання можна буде контролювати об’єми води, тиск, який потрібний для тієї чи іншої території. Завдяки цьому можна буде і надалі покращувати ефективність роботи підприємства з водопостачання. У Маловисківській громаді ми також підтримали проєкт, який передбачає розвиток культурної галузі. Для них дуже важлива ця сфера, тому вони отримали сцену, відновили парк і їм потрібно створити культурний та комунікаційний простір”.

Директор Програми USAID DOBRE Беррі Рід під час візиту у Маловисківську громаду також відвідав дитячо-юнацький центр, місцеву опорну школу та маєток Кудашевих, де планується втілення проєкту з місцевого економічного розвитку та створити туристичний кластер.

DSC 0513

DSC 0530

DSC 0539

DSC 0487

DSC 0506


Програма USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) – це п’ятирічна програма, що виконується міжнародною організацією Глобал Ком’юнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). Програма спрямована на посилення місцевого самоврядування та створення кращих умов для розвитку ОТГ, підвищення рівня залученості громадян до прийняття рішень та забезпечення підзвітності та прозорості в громадському управлінні. Програма USAID DOBRE працює в 7 цільових областях: Дніпропетровській, Івано-Франківській, Харківській, Херсонській, Кіровоградській, Миколаївській та Тернопільській.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар