Важливо

Самостійне лікування геморою – прямий шлях до кабінету хірурга

Що робить людина, у якої з’явився дискомфорт в задньому проході? Правильно – терпить. Минає день, два, місяць, і якщо біль стає нестерпним, а на туалетному папері регулярно з’являються плями крові, хворий йде в аптеку. Наголошую – не до лікаря для постановки точного діагнозу і лікування, а до провізора, який не є фахівцем в області проктології. Аптекар радить те, що найчастіше беруть покупці – розрекламовані мазі, свічки. І природно не несе ніякої відповідальності за Ваше здоров’я. Допоможе препарат – добре, не допоможе – шукайте інші варіанти.

Чому ж люди не йдуть до проктолога? По-перше, сподіваються ,що саме пройде? По-друге, шкодують час, витрачений на черги, спілкування з лікарем. По-третє, соромляться. А даремно! Лікування аптечними препаратами може бути не тільки неефективним, а й небезпечним! Один з лікарів згадує, як до нього прийшла пацієнтка, яка близько п’яти років самостійно лікувала геморой свічками, які їй радила подруга. Лікування результату не дало. Хвороба ускладнилася, болі стали нестерпними. Після огляду виявилося, що у хворої зовсім не геморой, а рак прямої кишки. І якби вона звернулася до лікаря відразу, як тільки відчула дискомфорт, то їй можна було б допомогти. Тепер уже було пізно.

– Дуже важливо знати свій діагноз, говорять лікарі. Не можна лікувати анальні тріщини або пухлини ліками від геморою. А без відвідування проктолога і огляду дізнатися, яке захворювання докучає Вам, неможливо. До того ж, геморой викликає не просто біль, але і створює масу незручностей, у зв’язку з чим життя людини стає важче. Причому як фізично, так і морально. З’являється дратівливість, незадоволеність собою, психологічні проблеми. Так навіщо ж мучитися? У медичному центрі «ДокторПРО» висококваліфіковані фахівці лікують геморой без хірургічного втручання. Процедура латексного лігування, або інфрачервоної коагуляції (а саме такі сучасні методи використовуються для лікування геморою в «ДокторПРО») триває 15-20 хвилин. А якщо після лікування Ви погодитеся трохи поліпшити якість свого життя (відмовитися від шкідливих звичок, зайнятися ходьбою, почати правильно харчуватися) – швидше за все, геморой ніколи до Вас більше не повернеться”.

Зателефонуйте до «ДокторПРО» і запишіться на прийом. Будьте здорові!

Поширити:

Залишити коментар:

коментар