Важливо

На Кіровоградщині зріс попит роботодавців на працівників і збільшилася кількість вакансій

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram

З початку 2017 року, станом на 7 липня, у Кіровоградській обласній службі зайнятості було зареєстровано 18,7 тис. вакансій, що майже на 1,6 тис. вакансій більше, ніж у аналогічному періоді минулого року. Зросла й кількість роботодавців, бажаючих підшукати працівників за допомогою служби зайнятості.

Їх кількість проти минулого року зросла на 336 одиниць та становить понад 3,5 тис., повідомляє Перша електронна газета за інформацією відділу організації надання послуг роботодавцям обласного центру зайнятості.

Це свідчить про те, що роботодавці згоджуються на спільні заходи зі службою зайнятості щодо укомплектування їх потреби.

Аби заохотити роботодавців до співпраці зі службою зайнятості, з ними проводиться інформаційно-роз’яснювальна робота на семінарах, зустрічах, під час проведення інших масових заходів.

Протягом січня-червня 2017 року проведено понад 900 семінарів для керівників підприємств та представників кадрових служб, де взяли участь 5,6 тис. роботодавців.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар