Важливо

У Кропивницькому правоохоронці “накрили” два незаконні гральні заклади

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram

У Кропивницькому під час проведення санкціонованих обшуків із приміщень двох гральних закладів вилучено 40 системних блоків, готівкові кошти у сумі 6700 гривень та «чорнові» записи щодо прийому-видачі коштів для учасників азартних ігор.

Про це повідомляє Перша електронна газета за матеріалами управління захисту економіки ДЗЕ Національної поліції України.

За матеріалами працівників управління захисту економіки в Кіровоградській області ДЗЕ Нацполіції України Кіровоградська місцева прокуратура розпочала кримінальне провадження за ч. 1 ст. 203-2 (зайняття гральним бізнесом) Кримінального кодексу України за фактом організації на території обласного центру, в порушення Закону України «Про заборону грального бізнесу в Україні», незаконної діяльності з наданням послуг у сфері грального бізнесу.

7 липня працівниками УЗЕ в Кіровоградській області проведено два санкціонованих обшуки з метою перевірки можливих фактів діяльності гральних закладів у місті.

У результаті вжитих заходів було вилучено 40 системних блоків, готівкові кошти у сумі 6700 гривень та «чорнові» записи щодо прийому-видачі коштів для учасників азартних ігор.

Розслідування у рамках кримінального провадження триває.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар