Важливо

Адмінсправу проти секретаря міськради Кропивницького суд розгляне у день сесійного засідання ради

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram

17 січня Ленінський районний суд міста Кропивницький розглядатиме адмінсправу щодо дій секретаря міської ради Андрія Табалова, які містять ознаки корупції.

Про це йдеться у документі, який член громадської ради при виконкомі міськради Кропивницького Ігор Погасій виклав у соцмережі Фейсбук.

У документі зазначено, що автоматичною системою справу було розподілено судді Леоніду Плохотніченку. Розгляд справи призначено на 10.30 17 січня 2017 року.

Зазначимо, що у цей день, 17 січня, заплановане четверте засідання сьомої сесії міської ради, у якому неодмінно приймає участь секретар міськради Андрій Табалов.

Яке засідання обере секретар місцевого органу самоврядування – сесійне чи судове, стане відомо у вівторок, 17 січня.

Нагадаємо, Управління захисту економіки Кіровоградщини Національної поліції України, після звернення голови правління громадської ради при виконкомі міської ради Олександра Величка, провело перевірку фактів наявності корупційних дій Андрія Табалова.

Нацполіція після проведеної перевірки прийшла до висновку, що “… Табалов А.О., будучи депутатом міської ради 7-го скликання, 23.09.2016 року, скоїв адміністративні порушення, пов’язані з корупцією…”.

15875283_1257129391023233_2597513708879970500_o

Поширити:

Залишити коментар:

коментар