Важливо

Військова прокуратура відстояла право власності Міноборони на майновий комплекс у Кропивницькому вартістю 1,6 млн грн

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram
фото static.ukrinform.com

Військова прокуратура Кіровоградського гарнізону Південного регіону України відстояла в Дніпропетровському апеляційному господарському суді свою тверду позицію щодо визнання права власності на цілісний майновий комплекс будівель та споруд у м. Кропивницький і витребування його на користь Міністерства оборони України.

Про це інформує прес-служба військової прокуратури Південного регіону України.

Дослідивши матеріали справи, 10.01.2017 суд погодився з позицією прокурора і своєю ухвалою відмовив у задоволенні апеляційної скарги та залишив в силі рішення суду першої інстанції.

Нагадаємо, що вказане нерухоме майно ще в 2005 році незаконно вибуло із державної власності шляхом використання розробленої схеми реалізації майна в обхід чинного законодавства з використанням механізмів фіктивного банкрутства державного підприємства. Справа неодноразово розглядалася судами всіх інстанцій.

Відзначимо, що вартість майнового комплексу становить понад 1,6 млн грн.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар