Важливо

Primo Violino стверджує, що дотримується чинного законодавство

Ольга Ткаченко
Люблю писати про хороші, мотиваційні, цікаві історії. Пишу про людей, які хочуть і вміють робити важливі речі. Слідкую за оновленнями в сфері реформ і намагаюся писати про складне простими словами)
Контакт: Facebook Telegram

Останнім часом у деяких засобах масової інформації нашого міста активно мусується «проблема» літніх терас у місті Кропивницькому і, серед інших, згадується ресторан «Primo Violino».

Наш заклад завжди дотримувався й дотримується чинного законодавства у своїх діях. Хочемо офіційно заявити, що станом на 14 грудня 2016 року ресторан «Primo Violino» на свою адресу ніяких листів чи звернень від органів місцевої влади, в тому числі міської ради, виконавчого комітету, державних інстанцій, органів прокуратури, поліції чи будь-яких судових інстанцій щодо порушень нормативних документів, не отримував.

12 грудня представники нашого закладу були запрошені до Кіровоградської міської ради, де вперше було озвучено, що літній майданчик на вулиці Дворцовій – це серйозна і, можливо, одна з головних проблем для міської влади Кропивницького.

Нам не зрозуміла позиція не тільки місцевих органів влади, а й представників окремих ЗМІ, які, схоже, навмисне акцентують увагу на цьому питанні. Мало того, чомусь у цих статтях не робиться згадування про кращі європейські столиці, де саме привабливі туристичні центри мають найбільшу кількість терас для прийому відвідувачів.

Ресторан «Primo Violino» є не тільки одним із найкращих закладів громадського харчування у Кропивницькому, але й добросовісним платником податків. Ми завжди діяли у правовому полі, дотримуючись чинного законодавства. Так наш заклад буде чинити й у майбутньому.

З повагою, Колектив ресторану «Primo Violino»

Поширити:

Залишити коментар:

коментар

2 коментаря до Primo Violino стверджує, що дотримується чинного законодавство

  1. Конечно, ни кому не мешают, особенно летом когда попугайчики и музыканты практически перекрывали остаток пешеходной части.

  2. У кращих Європейських столицях ці тераси знаходяться на тротуарах не перекриваючи половину пішохідної зони.

Коментарі заборонені.