Важливо

Представники органів місцевого самоврядування з Кіровоградщини отримали грамоти Верховної Ради за заслуги перед українським народом

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram

Учора, 13 грудня, під час круглого столу «Економічна політика і децентралізація – взаємозв’язки та взаємозалежності на прикладі Кіровоградської області», який відбувся у Комітеті з питань економічної політики Верховної Ради, представники органів місцевого самоврядування з Кіровоградщини отримали грамоти за заслуги перед українським народом.

Грамоти Верховної Ради компаніївському селищному голові Олександру Маслюкову, голові Компаніївської райради Вадиму Спіктаренку, вільшанському селищному голові Володимиру Харковенку та помічнянському міському голові Миколі Антошику вручили народні депутати України Станіслав Березкін, Вікторія Пташник та Богдан Матківський.

DSC_8806

DSC_8902 DSC_8910 DSC_8924

фото Олени Карпенко
Поширити:

Залишити коментар:

коментар