Важливо

Близько 200 кандидатів на вакансії слідчих у поліцію Кіровоградщини розпочали боротьбу за посади

Ольга Ткаченко
Люблю писати про хороші, мотиваційні, цікаві історії. Пишу про людей, які хочуть і вміють робити важливі речі. Слідкую за оновленнями в сфері реформ і намагаюся писати про складне простими словами)
Контакт: Facebook Telegram

Кандидати на посади слідчих у поліцію Кіровоградщини приступили до складання тестів. 13 грудня в Головному управлінні Національної поліції в Кіровоградській області розпочався перший конкурсний етап відбору – тестування.

202 претендентів на посади слідчих протягом трьох днів окремими групами проходитимуть по два комп’ютерних тести – на загальні навички та зі знання законодавства.

За результатами цього етапу відбору кандидати, які наберуть 25 і більше балів за кожен тест, будуть допущені до наступного – проходження військово-лікарської комісії та психологічного тестування.

Нагадаємо, у листопаді на Кіровоградщині оголосили конкурс на заміщення 25 вакантних посад слідчих у різні 14 підрозділів області. Слідчим на Кіровоградщині обіцяють зарплату у розмірі 10 000 грн. Претендентів та посади слідчих відбирають за принципом конкурсу до “Нової поліції”.

1 (24) 2 (17) 3 (11)

Сектор комунікації поліції Кіровоградської області

Поширити:

Залишити коментар:

коментар

2 коментаря до Близько 200 кандидатів на вакансії слідчих у поліцію Кіровоградщини розпочали боротьбу за посади

Коментарі заборонені.